top of page

Start - O Awokacie

Znalezienie odpowiedniego Adwokata który będzie cię reprezentował w jakiejkolwiek prawnej sytuacji, może być jedną z najważniejszych decyzji którą zrobiłeś. Potrzebujesz prawnika, który jest doświadczony, niezawodny, agresywny, jak i współczujący i oddany do twoich indywidualnych celów. Możesz myśleć,

"Gdzie mogę znaleźć takiego adwokata?" Na szczęście, to już go znalazłeś.

Witamy na stronie internetowej Adwokata Krzysztofa P. Buchcara.
 

Adwokat Krzysztof P. Buchcar który ma już ponad 27 lat doświadczenia, jest Adwokatem któremu możesz zaufać, i na którego możesz liczyć w spełnieniu twoich wymagań. Służy on mieszkańcom Chicago i okolicznym powiatom od wielu lat i dobrze zna sądy, sędziów i innych adwokatów. Wiele osób wybiera go, bo jest przekonany, z poziomu doświadczenia którego posiada. Jeśli mieszkasz w Powiacie Cook, Will, DuPage czy Lake i szukasz dobrego i doświadczonego Adwokata, który pomoże ci osiągnąć twoje cele, to należy rozważyć powołanie się o Adwokata Krzysztofa P. Buchcara.


Posiada on doświadczenie w wielu prawnych dziedzinach, od Obrażeń Cielesnych

do Spraw Kryminalnych. Jakakolwiek jest twoja sprawa, doświadczony Adwokat Krzysztof  P. Buchcar może ci w stanie pomóc. Potrzebujesz poważnego Adwokata, który osiąga poważne rezultaty, i to jest moment w którym przychodzi on z pomocą.

Start - O Adwokacie

Napisz do nas aby otrzymać wycene

Z PONAD 27-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

POŚIADAM WIEDZE JAKĄ POTRZEBUJESZ !

Oprócz jego sprawdzonego i pomyślnego sukcesu w różnych obszarach prawnych, jego głównym priorytetem jest zaspokojenie potrzeb swoich klientów. Oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się wybrać Adwokata Krzysztofa P. Buchcara, będziesz zawsze otoczony troską, i dokładnie wysłuchany, tak aby twoja sprawa zakonczyła się powodzeniem. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, który także jest informowany w trakcie całej sprawy, jak również udzieli ci wskazówek i informacji, które ci pomogą w przyszłości.

 

Jakkolwiek, przypadkami którymi się zajmuje mogą być unikalne, i jego klienci przychodzą z różnych środowisk, jego celem jest abyś doświadczył wiedzy i pomocy, która będzie ci służyć na dłuższą metę. Jego reprezentacja i poszanowanie okazała się prawdziwą receptą na sukces, i jest przekonany, że

uda mu się trwale zmienić twoje życie, nie tylko prawnie i finansowo, ale także osobiście i emocjonalnie.

 

Adwokat  Krszysztof  P. Buchcar znany jest dobrze wśród Polonii Chicagowskiej, której służy swoim serwisom już od wielu lat. Dzwoniąc do jego biura można otrzymać profesjonalną i miła pomoc w języku Polskim, jak również w Angielskim. Adwokat Krzysztof P. Buchcar ma aktualnie dwa biura, jedno na północy i drugie na południu. Ukonczył on Uniwersytet Warszawski  i College Prawa - Kent w stanie Illinois.Nie czekaj, Zadzwoń do jego biura już dziś!

Pan Krzysztof pracował nad sprawą naszego syna z profesjonalizmem, współczuciem i poświęceniem. Jego ciężka praca dała naszemu synowi drugą szansę i zmieniło jego życie. Jego doświadczenie, kontakt i znajomość systemu pomogła odwrócić tragedie naszej rodziny w szansę i uratować przyszłość naszego syna. Nie bedę się wahać zadzwonić do niego ponownie lub polecić znajomym.

Adwokat Buchcar jest doskonałym prawnikiem. Jest bardzo sumienny i uprzejmny. Adwokat zawsze oddzwaniał na moje telefony i odpowiedział na wszystkie              dręczące mnie pytania. Pracował bardzo ciężko nad moją sprawą i posiada dużą wiedzę na temat systemu prawnego. Zawsze czułam, że jestem w dobrych rękach.

Dziękuję bardzo za waszą ciężką pracę w moim przypadku. Moja rodzina bardzo

to docenia.

Referencje

    POTRZEBUJESZ POMOCY?

 

(773) 385-9010

 

 

PONAD 27 LAT

 

DOŚWIADCZENIA

 

 

  KRZYSZTOF P. BUCHCAR

Polski Adwokat w Chicago

          PRAKTYKA

    KONTAKT

     DARMOWA KONSULTACJA

Your details were sent successfully!

   KRZYSZTOF P. BUCHCAR

Polski Adwokat w Chicago

      (773) 385-9010

6245 West Belmont Ave
Chicago, Illinois 60634
Telefon: (773) 385-9010

 Adresy

 Godziny

 

 

Pon - Czwartek: 9:30am-6pm

 

Piątek: 10am-4pm

 

Sobota:  tylko na umuwienie

        Wybierz język

Polish

English

505 North Lake Shore Drive
Chicago, Illinois 60611
Telefon: (773) 385-9010

bottom of page