top of page

Odszkodowania

Jeśli zostałeś ranny w pracy lub doznałeś choroby związanej z pracą, to jesteś uprawniony do świadczeń pracowniczych. Korzyści te obejmują zamienne płace i świadczenia medyczne na rzecz pracowników, którzy się kwalifikują.

W zamian za pracownicze odszkodowania, pracownicy zazwyczaj nie są dozwoloni pozwać pracodawcę za ból i cierpienie lub straty moralne. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie roszczeń odszkodowawczych dla pracowników, i mieszkasz w Chicago lub pobliskich powiatach to radzimy skontaktować się z Adwokatem Krzysztofem P. Buchcarem. Adwokat jest zaangażowany aby pomóc pracownikom na uzyskanie odszkodowania, którzy doznali urazu lub choroby związanej podczas pracy, jak również dla ocalałych pracowników. On rozumie, jak trudne może być twoje przetrwanie i rodziny, kiedy kontuzja uniemożliwia dlaszą pracę.

 

Nie wszystkie kancelarie mają doświadczenie w radzeniu sobie z przepisów ustawowych i wykonawczych pracowników starających się o odszkodowanie, dlatego ważne jest aby Adwokat był wykwalifikowany, kompetentny i znający doskonale prawo, i tym Adwokatem jest Krzysztof P. Buchcar.

 

Jeśli uległeś wypadkowi w pracy, wystepuje wiele trudnych wyzwań. Masz do czynienia z kosztami leczenia, jesteś zwolniony z pracy i tracisz dochody w wielu przypadkach. Adwokat Krzysztof P. Buchcar pomoże ci wyjść z tego całego zamieszania, tak abyś uzyskał odszkodowanie na które zasługujesz.

 

Podczas kontaktu z naszym biurem w sprawie roszczenia, niemasz absolutnie nic do stracenia, a dużo do zyskania. Nie ponosisz kosztów na wstępnej konsultacji. Szybko zajmniemy się dochodzeniem twojej sprawy i poinformujemy cię w jaki sposób wniosek powinien zostać rozwiązany. Eliminujemy niepewność co znaczy

że regularnie będziemy z tobą w kontakcie, i informowany jak przebiega twoja sprawa.

 

Jeżeli zostałeś ranny w pracy, powinieneś skontaktować sie z Adwokatem, jak najszybciej to jest możliwe. Pierwsze dni po urazie są niezbędne do celów badawczych i leczniczych. W wielu przypadkach, agencja ubezpieczeniowa zajmująca się odszkodowaniem będzie próbować cię skierować pod opiekę zdrowotną (health care). Musisz unikać im to zrobić. Podczas gdy niektóre

agencje patrzą jak na najlepszy interes swoich klientów, wielu po prostu chcą kontrolować twoja opiekę, i lekarzy, którzy zapewniają tę opiekę.
Szybie skontaktowanie się z Adwokatem, zapewni ci że otrzymasz opiekę na którą zasługujesz od lekarzy, którym ufasz.

 

Odszkodowania - rany odniesione w pracy

    POTRZEBUJESZ POMOCY?

 

(773) 385-9010

 

 

PONAD 27 LAT

 

DOŚWIADCZENIA

 

 

  KRZYSZTOF P. BUCHCAR

Polski Adwokat w Chicago

          PRAKTYKA

    KONTAKT

     DARMOWA KONSULTACJA

Your details were sent successfully!

   KRZYSZTOF P. BUCHCAR

Polski Adwokat w Chicago

      (773) 385-9010

6245 West Belmont Ave
Chicago, Illinois 60634
Telefon: (773) 385-9010

 Adresy

 Godziny

 

 

Pon - Czwartek: 9:30am-6pm

 

Piątek: 10am-4pm

 

Sobota:  tylko na umuwienie

        Wybierz język

Polish

English

505 North Lake Shore Drive
Chicago, Illinois 60611
Telefon: (773) 385-9010

bottom of page