top of page

Jeśli ty lub ukochana osoba została ranna w jakimkolwiek wypadku, który był przyczyną innej osoby, to jest możliwe, że masz prawo do odszkodowania poprzez złożenie roszczenia. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, jakie masz prawa i odwołania, które są dostępne w danej sytuacji, to porozmawiać z doświadczonym Adwokatem Krzysztofem Buchcar, który ma wieloletnie doświadczenie.

 

Adwokat Krzysztof P. Buchcar zapewnia wsparcie i pomoc prawną dla poszkodowanych mieszkańców Chicago i okolicznych powiatów, którzy chcą złożyć roszczenie w sprawie obrażenia, błędów w sztuce lekarskiej, lub ulegli wypadkowi.
Naszym zadaniem jest walka o prawa naszych klientów, tak aby uzyskać poprawę sytuacji finansowej, na jaką zasługują.

 

Doświadczony Adwokat Krzysztof P. Buchcar dokładnie przejrzy i zbada twoją sytuacje, tak aby mógł zbudować silną da Ciebie sprawę. Kiedy mamy mocne podstawy, możemy skorzystać z naszych umiejętności i doświadczenia w zakresie obrażeń cielesnych, w ubieganiu sie o odszkodowanie. Moim celem jako Polski Prawnik w Chicago jest traktowanie każdego klienta z najwyższym szacunkiem i profesjonalizmem i być bezwzględny w dążeniu do sprawiedliwości.

Poniżej wymienione są niektóre z przypadków, w których jesteśmy w stanie zapewnić ten poziom usług.

 

Wypadki samochodowe
Roszczenia związane z  wypadkami samochodowymi  i sprawami sądowymi są kluczowym elementem naszej praktyki. Takie kolizje są główną przyczyną przypadkowych obrażeń i śmierci w Stanach Zjednoczonych, raniąc miliony ludzi każdego roku.

Wypadki DUI
Według statystyk (NHTSA) w przybliżeniu jeden na trzy wypadki samochodowe są spowodowane obrażeniem lub śmiercią kierowcy każdego roku.

Według MSHP, 25,1% śmiertelnych kolizji drogowych było spowodowane poprzez bycie pod wpływem alkoholu i prowadzenie pojadu. Jeśli pijany kierowca spowodował obrażenia cielesne lub spowodował przedwczesną śmierć bliskiej osoby, to możemy ci pomóc.

Wypadki Rollover
Jednym z najbardziej niebezpiecznych rodzajów wypadków drogowych jest jednym, w którym pojazd się przewraca lub koziąłkuje. Tego rodzaju wypadki mogą spowodować ciężkie obrażenia cielesne, bądz nawet śmierć, w wyniku zgniotu pojazdu, jak np; dachu lub innych jego częsci.

Wypadki na budowie
Jeżeli pracowałeś na budowie, lub tylko ją odwiedzałes i zostałeś ranny  z powodu niedbalstwa, uszkodzonego sprzętu, lub w  jakiejkolwiek innej sytuacji, to możemy pomóc.

Pogryzienia przez psa

Atak przez psa lub inne zwierzę może mieć szkodliwy wpływ na ofiarę, co prowadzi do poważnych urazów jak blizny, zakażenia lub zniekształcenie ciała. Ofiary mogą zgłaszać roszczenia odszkodowawcze przeciwko właścicielowi psa,

w niektórych przypadkach.

Wypadki motocyklowe
Ponieważ wypadek motocyklowy posiada potencjał, które może spowodować poważne obrażenia, ważne jest, aby zasięgnąć porady prawnej, jeśli ty lub ktoś kogo kochasz lub znasz jest zaangażowany w takiej kolizji. Rachunki medyczne lub osobiste mogą szybko rosnąć, jeżeli nie pracujesz będąc rannym.

 

Inne wypadki:

-Wypadki Samolotowe
-Wypadki na wodzie
-Wypadki w Pracy
-Wypadki związane z poślizgiem lub upadkiem
-Nagła lub Bezprawna Śmierć
-Wypadki Szpitalne


Rodzaje obrażeń ciała:

-Złamania kości
-Uszkodzenia mózgu
-Uszkodzenia rdzenia kręgowego
-Oparzenia
-Urazy związane z wybuchem
i inne rodzaje obrażeń.

 

Obrażenia Cielesne

Obrażenia Cielesne

          PRAKTYKA

    KONTAKT

     DARMOWA KONSULTACJA

Your details were sent successfully!

   KRZYSZTOF P. BUCHCAR

Polski Adwokat w Chicago

      (773) 385-9010

6245 West Belmont Ave
Chicago, Illinois 60634
Telefon: (773) 385-9010

 Adresy

 Godziny

 

 

Pon - Czwartek: 9:30am-6pm

 

Piątek: 10am-4pm

 

Sobota:  tylko na umuwienie

        Wybierz język

Polish

English

505 North Lake Shore Drive
Chicago, Illinois 60611
Telefon: (773) 385-9010

    POTRZEBUJESZ POMOCY?

 

(773) 385-9010

 

 

PONAD 27 LAT

 

DOŚWIADCZENIA

 

 

  KRZYSZTOF P. BUCHCAR

Polski Adwokat w Chicago

bottom of page