top of page

  KRZYSZTOF P. BUCHCAR

Polski Adwokat w Chicago

Emigracja

 

 

PONAD 27 LAT

 

DOŚWIADCZENIA

 

 

    POTRZEBUJESZ POMOCY?

 

(773) 385-9010

Emigracja

Adwokat Krzysztof P. Buchcar posiada doświadczenie we wszystkich aspektach przepisów emigracyjnych, i jest on dostępny, aby zapewnić doświadczonej reprezentacji  i pomocy prawnej dla ludzi z całego świata, w ich sprawach związanych z  prawem emigracyjnym. Adwokat zapewnia zindywidualizowane usługi imigracyjne dla potencjalnych klientów którzy chcą wyemigrować do Stanów Zjednoczonych w oparciu o rodzinę lub status zatrudnienia, chcą lub starają się o obywatelstwo lub azyl, lub otrymać obrone przed deportacją, lub w innych sprawach związanych z emigracją i wizą.

 

Adwokat Krzysztof P. Buchcar jest emigrantem z Polski, który również miał osobiste doświadczenie przechodząc przez proces emigracyjny w Stanach Zjednoczonych. Dla niego, emigracja to nie tylko problem prawny, ale także wydarzenie które może zmienić życie, skomplikowane, frustrujące, a ostatecznie przynoszące satysfakcję. Adwokat obsługuje swoich klientów we wszystkich rodzajach spraw emigracyjnych, i którzy pochodzą z róznych części swiata.

Pod spodem lista niektórych spraw jakimi się zajmuje:

 

-Sprawy Deportacyjne
-Spawy Emigracyjne
-Stały Pobyt i Loteria Wizowa
-Zielona Karta i przedłuzanie
-Paszporty
-Wizy Studenckie
-Wizy Turystyczne
-Wizy dla Inwestorów
-Sponsorowanie przez rodzine
i więcej

 

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz potrzebuje pomocy prawnej w każdym aspekcie Amerykańskiej emigracji, skontaktuj się z doświadczonym Adwokatem od spraw emigracyjnych, Krzysztofem P. Buchcarem, i porozmawiaj aby otrzymać pomoc

w swojej sytuacji.


Adwokat Buchcar rozumie jak duże problemy i stresy mogą być związane z emigracją. Poświęci on czas aby spróbować odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, aby rozwiązać wszystkie twoje problemy związane z procesem emigracyjnym. Będzie się starał aby cały ten proces był dla ciebie jak najmniej stresujący, jak tylko to jest możliwe. Dzwoniąc do jego biura i umawiając się na rozmowe, nie tylko otrzymasz dobrą i profesjonalną pomoc, ale również dowiesz się więcej na temat obywatelstwa, wiz i wielu innych spraw.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu wizy, aby żyć i pracować w Stanach Zjednoczonych lub chcesz otrzymać wize dla tymczasowych celów,

Adwokat Krzysztof P. Buchcar może ci pomóc.

 

Kiedy masz solidne zrozumienie różnych aspektów prawa imigracyjnego w Stanach Zjednoczonych, możesz podejmować lepsze decyzje w danej sytuacji. Sprawy te mają potencjał, które mogą być kompleksowe. Jeden błędny krok może spowodować opóźnienie lub odmowa aplikacji. Musisz być pewny, że twoje interesy i prawa są właściwie reprezentowane przez doświadczonego Adwokata który będzie po twojej stronie, na każdym kroku.

Możesz przyspieszyć ten proces i otrzymać fachową pomoc z doświadczonym adwokatem od spraw emigracyjnych, Krzysztofem P. Buchcarem.


Od problemów deportacyjnych do powikłań z zieloną kartą lub wizą, może zagrozić twoje obywatelstwo lub status emigracyjny.

Skontaktuj się z Adwokatem Krzysztofem P. Buchcarem aby otrzymać pomoc

prawną w zakresie spraw emigracyjnych, na jaką zasługujesz.
Adwokat Buchcar posiada ponad 27 lat doświadczenia, i korzysta z tego doświadczenia na korzyść swoich klientów.

        Wybierz język

English

Polish

          PRAKTYKA

    KONTAKT

     DARMOWA KONSULTACJA

Your details were sent successfully!

   KRZYSZTOF P. BUCHCAR

Polski Adwokat w Chicago

      (773) 385-9010

 Adresy

6245 West Belmont Ave
Chicago, Illinois 60634
Telefon: (773) 385-9010

505 North Lake Shore Drive
Chicago, Illinois 60611
Telefon: (773) 385-9010

 Godziny

 

 

Pon - Czwartek: 9:30am-6pm

 

Piątek: 10am-4pm

 

Sobota:  tylko na umuwienie

bottom of page